Ultra Singapore 2019 – Pierwsza faza line-upu i aftermovie z poprzedniej edycji!

Kolejny festiwal ze stajni Ultra Worldwide zgłasza gotowość na rok 2019. Mowa o Ultra Singapore, które to w dniach 8-9 czerwca odbędzie się już po raz czwarty! Do festiwalu pozostało niecałe 100 dni, bilety w sprzedaży, więc najwyższy czas na najważniejszy element, czyli line-up.

Ultra ogłosiło epicką, pierwszą fazę line-upu, a w niej długo wyczekiwany występ Skrillexa, DJ Set od Portera Robinsona oraz odrabiający swoja zeszłoroczna nieobecność na festiwalach Ultra – Martin Garrix. Tradycyjnie już zostali również ogłoszeni artyści na scenę Resistance, czyli Jamie Jones jako headliner, oraz jako support Art Department, Eats Everything oraz człowiek – legenda, uczestnik pierwszego w historii Ultra Miami na plaży – Josh Wink. To dopiero początek, bo ponad 40 artystów wypełni 3 sceny festiwalu.

Warto dodać, że edycja w Singapurze, jako jedyna z pobocznych edycji Ultra, posiada również oryginalną scenę Worldwide (z Miami), na której w zeszłym roku wystąpili m.in. Illenium, RL Grime, Joyryde, Gud Vibration czy GG Magree.

Oprócz line-upu otrzymaliśmy również aftermovie! Ponad 8 miesięcy czekania, ale jak zawsze było warto! Ekipa Final Kid, odpowiadająca za produkcje wszystkich aftermovie festiwali Ultra – nie zawiodła! Ponad sześciominutowa podróż z zapierającymi dech w piersi ujęciami, z poszczególnych scen festiwalu i nie tylko. Przedstawiona została również lokalizacja w której odbywa się festiwal – z jednej strony piękna natura, a z drugiej wysokie nowoczesne wieżowce i panorama miasta nocą. To wszystko okraszone utworami od Sunnery James & Ryan Marciano, Joyryde oraz RL Grime.

O autorze

Avatar autora
Krzysztof Chosia subscriber