UMF 2015 – Wszystkie transmisje!

27 Mar 2015

umf-wszystkie-transmisje-main

Jako, że relacja z Ultra Music Festival 2015 będzie dostępna na kilku platformach internetowych, postanowiłem je podsumować. Każdą z transmisji opisałem i oczywiście dodałem bezpośredni link do strony. Mam nadzieję, że przydadzą wam się te informacje 🙂

1. Twitch.tv (wideo) | http://twitch.tv/ultra
Zwykle relacja z UMF była prowadzona przez znany serwis YouTube. W tym roku organizatorzy postawili na platformę Twitch.tv. Forma pozostaje jednak ta sama i transmisja będzie dotyczyła różnych scen tak aby ukazać klimat całej imprezy. Nie da się jednak ukryć, że zwykle większość czasu była poświęcana na Main Stage i tak też zapewne będzie i tym razem.

2. UMF Radio (audio) | http://di.fm/umfradio
Dla tych wszystkich, którzy z jakiegoś powodu nie mogą śledzić relacji na Twitchu lub chcą posłuchać czegoś innego dostępne jest UMF Radio. Pośredniczy tutaj portal di.fm znany chociażby z transmisji A State of Trance. Dobra alternatywa jeśli jesteśmy poza domem, a chcemy być na bieżąco z tym co się dzieje w Miami.

3. Be-at.tv (wideo) | http://be-at.tv/brands/bayfront-park/ultra-resistance-day-1
Serwis be-at.tv obejmuje transmisję tylko jednej sceny przez wszystkie trzy dni. Chodzi o scenę Resistance, gdzie będą serwowane wyłącznie undergroundowe brzmienia. Tak więc jeśli jesteście zwolennikami tego typu brzmień, to czekają was aż trzy dni muzycznej uczty.

4. Sirius XM (audio) | http://siriusxm.com/electricarea
Jak co roku swoją relację będzie miało też Sirius XM na kanale Electric Area. Z tego co pamiętam fajnie, to prowadzili nie zmieniając co chwila scen. W przerwach były ciekawe wywiady i inne tego typu smaczki.

5. DI.FM | http://di.fm/techhouse | http://di.fm/trance
Oprócz relacji z kanału UMF Radio, DI.FM będzie prowadzić również streaming ze scen Carl Cox & Friends (kanał Tech House, piątek)  i A State of Trance (kanał Trance, niedziela).

6. Ultra 2015 – Aplikacja mobilna | iTunes (iOS) | Google Play (Android)
Wszyscy posiadacze smartfonów i tabletów mogą pobrać bezpłatnie aplikację Ultra 2015. Jest ona o tyle ciekawa, że oprócz line-upu zawiera również transmisje z Twitch.tv i UMF Radio. Jeśli będziecie poza domem lub wolicie śledzić relację poprzez urządzenie mobilne to jest zdecydowanie najwygodniejsza opcja.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.