UMF 2020 – Ogłoszenie sceny Revealed Recordings! Hardwell powróci?

Najpierw zapowiedź przez Revealed ważnej informacji, a dziś wielkie ogłoszenie. Podczas Ultra Music Festival 2020 ujrzymy scenę sygnowaną logo wytwórnia Hardwella – Revealed Recordings. Ekscytację wzbudza nie tylko sam fakt obecność labelu na UMF, ale również pytanie – czy Hardwell wystąpi na Ultra 2020?

10-lecie Revealed Recordings

Wczoraj na oficjalnym Twitterze Revealed, pojawił się wpis zapowiadający ważne ogłoszenie. Nieco później na Instagramie zostało dodane zdjęcie, które było jednocześnie ogłoszeniem światowej trasy koncertowej Revealed z okazji 10-lecia wytwórni.

Dziś dowiedzieliśmy się, że Revealed Recordings przejmie na jeden dzień scenę UMF Radio, podczas Ultra Music Festival 2020.

https://www.instagram.com/p/B5nhDSNJ5WM/

Hardwell nie będzie świętował?

W poście na Insta organizatorzy zapytali “kto jest podekscytowany line-upem?”. Jest to jak najbardziej zasadne pytanie, bo wszyscy zastanawiają się, czy Hardwell również będzie świętował 10-lecie swojej własnej wytwórni. Ciężko o lepszy moment na powrót niż tak okazał rocznica projektu, w który włożył tyle serca i który stał się nieodłącznym elementem światowej sceny EDM.

Przypomnę, że we wrześniu ubiegłego roku, Hardwell zawiesił swoją karierę i wziął urlop na bliżej nieokreślony czas. Holender zrezygnował z koncertowania, ale nadal wydaje utwory, a tym samym podtrzymuje zainteresowanie fanów. Nie tak dawno pojawiły się plotki, że jest odpowiada on za tajemniczy projekt Mr. X, ale szybko zostały one zdementowane. Miłośnicy Revealed, jak i Robberta, nadal czekają na jego powrót, który być może nastąpi właśnie na UMF 2020.

Ultra Music Festival 2020 – Pierwsza faza line-upu

Ultra Music Festival 2020 odbędzie się w dniach 20-22 marca w legendarnym Bayfront Park. Po zamieszaniu związanym z lokalizacją i tegoroczną edycją, która odbyła się w Virginia Key, UMF powraca do centrum miasta.

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.