Ultra Music Festival najlepszym festiwalem według DJ Mag!

umf_second_phase_lineup
W życiu każdego fana muzyki elektronicznej pojawia się chęć wybrania na duży festiwal. Jest to bez wątpienia najlepsza forma zobaczenia na żywo swoich ulubionych artystów, przeżycia wspaniałych chwil wraz z innymi miłośnikami muzyki, a także poznania nowych miejsc. Dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą zakupić biletu, włodarze zorganizowali livestreamy co z pewnością daje namiastkę przeżyć. A jaki jest najlepszy festiwal EDM?

Ultra Music Festival – to organizatorzy tej imprezy zostali obdarowani tytułem  “Światowego festiwalu numer 1” według DJ Mag. Nie jest to żadne zaskoczenie. Bogaty, szeroki line-up, sceny zapierające dech w piersiach, efekty pirotechniczne, duży wybór scen, a także bardzo dobra organizacja pod względem technicznym, mogą być przykładem dla innych festiwali.

W tym roku podczas Ultra Music Festival w Miami mogliśmy zobaczyć takie gwiazdy, jak m.in. Martin Garrix, Armin Van Buuren, Major Lazer i Hardwell. To nie koniec wrażeń spod znaku Ultra, bo w planach na ten rok są takie edycje, jak Ultra w Chorwacji, w Azji (Singapore, Japan i Korea), czy Australii. Nie zapominajmy także o  20. rocznicy, która odbędzie się w 2018 roku, być może wtedy, tak jak na 15-sto lecie, będziemy mogli bawić się przez dwa weekendy. Organizatorom składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.