Ummet Ozcan otworzył swoją własną wytwórnię. Już niedługo premiera nowego utworu!

5 Mar 2018

Nie skłamię, jeśli powiem, że Ummet Ozcan nadal jest liczącą się postacią na scenie EDM. Choć nie odnosi spektakularnych sukcesów, to zawsze przewija się gdzieś w drugim planie, nieraz eksperymentując ze stylem – co z pozwala na dotarcie do większego grona fanów. Nie spodziewałem się zobaczenia tak licznego fanbase’u Ummeta w warszawskiej Progresji podczas jego występu na We Are The Future. Zostałem pozytywnie zaskoczony – osób ubranych w elementy związane z identyfikacją wizualną producenta było sporo.

Ostatnim większym hitem Ummeta było “Higher”, wydane w Spinnin’ Records we współpracy z innymi Holendrami, duetem Lucas & Steve. To nie było pierwsze jego wydanie pod egidą tej wytwórni – okazuje się jednak, że w najbliższym czasie artysta pożegna się z głównym labelem. Nie oznacza to wcale zakończenia współpracy – wręcz przeciwnie!

Już wkrótce zostanie opublikowany pierwszy utwór wydany w OZ Records – czyli wytwórni Ummeta Ozcana, będącej sub-labelem Spinnin’. Producent użył Instagrama do zakomunikowania tej wiadomości, zapowiadając przy okazji swój najnowszy singiel. “Krypton”, bo tak się on nazywa, zostanie wydany już 19 marca właśnie w Oz Records. Jest to potężny, eventowy banger, który z pewnością doskonale wpasuje się w setlistę Holendra mającego tureckie korzenie.

Guess what’s coming…

A post shared by ummetozcan (@ummetozcan) on

Oficjalny teaser utworu znajduje się już w sieci. Zostawiam go Wam poniżej, abyście mogli ocenić potencjał tego numeru. Natomiast wszystkich malkontentów chciałbym uspokoić – otwarcie sub-labelu nieraz powodowało większą ilość eksperymentów z różnymi gatunkami. Tak więc można domniemywać, że w najbliższym czasie usłyszymy więcej zróżnicowanych singli Ummeta, na co czekam z niecierpliwością. Choć z drugiej strony… Czy aby nie za dużo już tych sub-labeli?

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor