Undercity 2020 będzie trwało dwa dni! Poznaliśmy dokładną datę

5 Lis 2019

2 listopada w warszawskiej hali COS Torwar odbyła się druga edycja Undercity. Święto muzyki elektronicznej trwało nieprzerwanie 14 godzin, a na 4 scenach zagrało ponad 30 artystów. Organizatorzy zapowiedzieli właśnie kolejną edycję, która zostanie rozszerzona o dodatkowy dzień. Undercity 2020 będzie trwało 2 dni!

Undercity 2019 oznaczało dodatkowy poziom, nową – czwartą już – scenę District w podziemiach hali, większą liczbę artystów oraz zupełnie odmienioną i rozszerzoną oprawę audiowizualną. Na wydarzeniu pojawiły się zarówno największe nazwiska muzyki techno i house, jak i lokalni, berlińscy DJ-e. Na 4 różnorodnych gatunkowo scenach zagrali m.in. Pete Tong, duet Catz n’ Dogz, Claptone, Joris Voorn czy John Digweed. Organizatorzy nie zwalniają tempa i ogłaszają trzecią edycję festiwalu, rozszerzoną do 2 dni. W 2020 roku na Torwarze zobaczymy się 30 i 31 października.

Undercity 2019 – Metropolis
Undercity 2019 – District Stage

Bilety na już dostępne

Bilety jednodniowe i karnety na Undercity 2020 w pulach „fan tickets” są dostępne w sprzedaży na stronie internetowej www.undercity.pl. Szczegóły na temat wydarzenia: Undercity 2020

Więcej informacji: www.undercity.pl
Promotor: Follow The Step

Undercity 2019 – Tunnel Stage
Undercity 2019 – Metropolis

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.