Untold 2019 – Oficjalne aftermovie z festiwalu. Musisz to przeżyć!

Odbywający się Cluj Napoka w Rumunii festiwal Untold, co roku podbija serca fanów muzyki elektronicznej. Ten stosunkowo nowy, bo 5-letni projekt, podbił również moje serce. Miałem przyjemność uczestniczyć w Untold 2019, jako dziennikarz i poczuć na własnej skórze magię tego miejsca. Z niecierpliwością oczekiwałem aftermovie, które dziś ukazało się w sieci. Co ujrzymy w oficjalnym aftermovie z Untold 2019?

Magia chwili, magia Untold

Odłożyłem wszystko na bok i usiadłem do seansu, zarezerwowałem 11 minut, tylko i wyłącznie na aftermovie. W pełnym skupieniu obejrzałem film z Untold 2019, którego koncepcję nazwałbym “small moments”. Autorzy postawili na opowieść, głębokim głosem narrator prowadzi nas przez pasmo emocji, a w tle widzimy krótkie ujęcia. To są te magiczne chwile i jeśli zastanawiacie się czy tak też jest na miejscu, to odpowiadam – na żywo jest jeszcze lepiej!

Film skupia się wokół głównej sceny na stadionie, która oczywiście miała najbogatszą oprawę, była najbardziej widowiskowa, ale jest to kosztem czasu, który mógł być poświęcony na inne lokacje. Część z Was może uznać, że to wada, ale osobiście uważam, że to zaleta. Nie odbiera Wam to radości, jaką daje samodzielne odkrywanie terenu Untold. Festiwal pełen jest muzycznych zakamarków, ukrytych atrakcji – w tym scen. Uwierzcie mi na słowo, że będąc na miejscu poczujecie ogarniającą Was ekscytację, z samej radości eksplorowania.

Untold 2019 przeszło do historii. Co w 2020 roku?

Untold 2020 odbędzie się w dniach 30 lipca – 2 sierpnia, a już w środę o godzinie 13:00 startuje sprzedaż biletów. Zwykle, karnet w pierwszej puli kosztował około 500 zł, a w drugiej 550 zł.

Bilety możecie zakupić na oficjalnej stronie, albo u oficjalnego, polskiego partnera Untold – TravelFest. Firma ta oferuje zarówno w pełni zorganizowane wyjazdy na Untold (bilet, transport, nocleg), jak i pośredniczenie w sprzedaży samych biletów. Warto rozważyć zakup karnetu w TravelFest, ponieważ w podstawowej cenie otrzymujecie bonus “Risk Free”, który upoważnia do zwrotu biletu. Normalnie trzeba dopłacić za taką możliwość od 13 do 16 euro.

Już niedługo pojawi się pełna oferta wyjazdu na Untold 2020 wraz z TravelFest. Przy zakupie pamiętajcie, aby skorzystać z kodu rabatowego: EssentialMusic – obniży on koszt wyjazdu o 50 zł, za każdą osobę.

Jeśli zastanawiacie się czy warto jechać na Untold, to zobaczcie poniższe afttermovie. Już jutro, 19 listopada, na YouTube pojawi się moja obszerna relacja z Untold, w której ujrzycie wiele szczegółów z tego wyjątkowego festiwalu!

Zobacz również:

Untold 2019 – Oficjalne aftermovie

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.