Untold Festival 2018 – The Chainsmokers, Don Diablo, KSHMR zawitają do Transylwanii!

Untold Festival, to warta uwagi alternatywa dla innych, wielkich europejskich festiwali muzyki elektronicznej. Wysokiej jakości line-up w bardzo przystępnej cenie – to przekonuje coraz większą rzeszę fanów EDM, którzy szukają nowych doznań. Potwierdza to liczba osób uczestniczących w imprezie, bo podczas ubiegłorocznej edycji, Untold odwiedziło 300 tysięcy osób. Co najlepsze – nic nie zwiastuje tego, jakoby w tym roku miało być inaczej.

Między 2 a 5 sierpnia odbędzie się czwarta edycja festiwalu. Na początku roku mówiliśmy o pierwszej turze lineup’u. Teraz przyszedł czas na przedstawienie drugiej tury listy artystów, którzy pojawią się na początku sierpnia w Transylwanii.

Jak widać na poniższej grafice, bardzo mocno poszerzyła się lista artystów, którzy pojawią się na scenie głównej. Mainstage będzie gościło między innymi słynny duet The Chainsmokers, Tiesto, Don Diablo i wielu innych. Nie gorzej prezentuje się Galaxy Stage, gdzie zagrają Jamie Jones oraz Paul Kalkbrenner.

Bilety wciąż są w sprzedaży, za czterodniową wejściówkę należy zapłacić około 550 złotych – a więc trzeba przyznać, że jest to bardzo kusząca propozycja. Jeśli macie chęć tam się wybrać, warto dołączyć do naszej zaprzyjaźnionej grupy, skupiającej entuzjastów festiwalu i osoby, które mają zamiar tam pojechać.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor