UNTOLD Festival 2018 – Pierwsza pula biletów wyprzedana!

16 Lis 2017

untold-festival-druga-pula-biletow

Z czystym sumieniem można powiedzieć o tym wydarzeniu, jako o czarnym koniu tegorocznego sezonu festiwalowego. Wiele osób, czy to chcących rozpocząć przygodę z wielkimi eventami, czy to szukających alternatywy dla tuzów branży pokroju Tomorrowland czy Ultra Europe, kieruje swój wzrok właśnie w stronę UNTOLD Festival odbywającego się w rumuńskim mieście Kluż-Napoka.

UNTOLD oferuje swoim gościom naprawdę dobrą ofertę jeśli chodzi o muzykę i to przy rozsądnych cenach. Wzbudziło to zainteresowanie wielu fanów muzyki elektronicznej, którzy wykupili wszystkie bilety z pierwszej puli – których było ich 10 tysięcy – i to ponad 9 miesięcy przed eventem, nie znając ani jednego nazwiska z line-up’u!

Aktualnie trwa rejestracja dla osób chętnych na bilety z puli drugiej, w której zwykłe wejściówki kosztują około 400 zł plus podatki, z czego ostatecznie cena jest bardzo przystępna.

W ramach rejestracji jest możliwość podania swoich propozycji artystów, których chcielibyście zobaczyć na UNTOLD. Bardzo ciekawy pomysł na współpracę z fanami imprezy, doceniam!

Samej rejestracji możecie dokonać pod tym linkiem.

Sprzedaż drugiej puli dla osób zarejestrowanych rozpocznie się we wtorek, 28 listopada, o godzinie 14:00. Pula ta powinna być większa niż ta pierwsza, jednak patrząc na tempo w jakim rozeszła się pierwsza partia… Warto pilnować tego terminu. Jeśli chcielibyście się dowiedzieć się czegoś więcej o festiwalu lub zebrać w jakąś większą grupę, aby było raźniej, to zajrzyjcie na polską grupę poświęconą tej imprezie: facebook.com/groups/untoldteampoland

Osobiście jestem ciekaw line-upu imprez, bo w tym roku był on naprawdę okazały. Poza tym, ten event musi zdecydowanie mieć coś w sobie – wszak to tutaj Armin van Buuren przedłużył swój trzygodzinny występ do pięciu godzin, zamykając dzień o 8 rano! Na ten moment zostawiam Was z aftermovie, które nie pozostawia wątpliwości czy warto.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor