Untold Festival 2019 – Martin Garrix, David Guetta, Boris Brejcha i inni!

Untold Festival 2019 nadchodzi wielkimi krokami, a pierwszym z nich jest otworzenie worka z gwiazdami, które pojawią się na scenach. Organizatorzy opublikowali pierwszą fazę line-upu, która jest niezwykle bogata, ale i różnorodna. Kto pojawi się w Rumunii, w miejscowości Kluż-Napoka, gdzie odbywa się festiwal?

Na ten moment poznaliśmy artystów z trzech scen Untold, a konkretnie Mainstage, Galaxy Stage – poświęcone undergroundowym brzmieniom, oraz Alchemy Stage – dla fanów nieco mocniejszych i energiczniejszych dźwięków. Fanów popularnej odsłony EDM ucieszy obecność Martina Garrixa i Davida Guetty. Tych, którzy szukają innych doznań zadowoli Boris Brejcha albo set Pendulum. Można wybierać i przebierać!

Jeśli wybieracie się na Untold Festival 2019, to mam dla Was kod rabatowy na wspólny wyjazd z polską firmą Travel Fest! Do wyboru są trzy, różnorodne cenowo opcje noclegu, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie. Od podanych na stronie cen, możecie uzyskać rabat 50zł – wystarczy, że podczas składnia zamówienia skorzystacie z kodu rabatowego.

Wyjazd na Untold Festival 2019: http://www.untold.travelfest.pl
Kod rabatowy: EssentialMusic

To dopiero początek emocji związanych z tegoroczną odsłoną Untold Festival! Taki początek ogłoszeń wróży naprawdę bogaty line-up, a różnorodność brzmień sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszam Was również na polską grupę poświęconą Untold Festival, gdzie znajdziecie niezbędne informacje: https://www.facebook.com/groups/untoldteampoland

Główna scena:

– Bastille
– David Guetta
– Dimitri Vegas & Like Mike
– James Arthur
– Martin Garrix
– Oscar and The Wolf
– Timmy Trumpet

Galaxy Stage:

– Boris Brejcha
– Loco Dice
– Solomun
– Tale of Us

Alchemy Stage:

– Andy C
– Camo & Krooked Live
– Chase & Status DJ Set
– Borgore
– Pendulum DJ Set b2b Friction
– Rusko
– Sub Focus b2b Wilkinson

https://www.facebook.com/UNTOLDFestival/videos/423261388427888/

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.