Untold Festival 2020 – Wyruszamy do świata inspirowanego księżycem!

Poznaliśmy główny motyw Untold Festival 2020, który brzmi “Luna The Rising”. Organizatorzy zabiorą nas do świata inspirowanego księżycem, którego blask rozbudzi magię. Ogłoszenie zostało przedstawione w formie krótkiego filmiku, który pobudza wyobraźnie i pozwala wyobrazić sobie nową oprawę.

Magiczny księżyc wskaże drogę

Nie ukrywam, że czekałem na jakiekolwiek informacje o Untold Festival 2020. W zeszłym roku miałem przyjemność uczestniczyć w festiwalu i z ręką na sercu mogę polecić to wydarzenie. Poziom oprawy, w którą wliczam sam teren jak i sceny, a także atmosfera na miejscu są magiczne – dosłownie! Właśnie dlatego ucieszyłem się widząc zapowiedź tegorocznego motywu Untold.

Tym razem organizatorzy postawili na inspirację księżycem, którego blask tworzy jedyny w swoim rodzaju klimat. Początek filmu, to ujęcia lasu, który rozświetla satelita Ziemi. Następnie kadr zmienia się na ujęcie nad miastem, nad który góruje Srebrny Glob. Co ciekawe, ogłoszenie miało miejsce wczoraj, kiedy to mogliśmy zaobserwować pełnię zwaną “Śnieżnym Księżycem”.

Untold Festival 2020 – Luna The Rising

Zakładam, że organizatorzy skłaniają się ku tej baśniowej wersji księżyca w pełni, ale widząc kadr nad miastem, nie mogłem się oprzeć tym mniej łagodnym skojarzeniom. Jako, że Cluj-Napoka leży w Transylwanii, to pomyślałem o Drakuli, wilkołakach i innych istotach kojarzonych, czy też zależnych od działania księżyca.

Jedyny taki festiwal i to za małe pieniądze

Jeśli zastanawiacie się nad zagranicznym festiwalem EDM, to warto rozważyć wyjazd na Untold. Rok temu wybrałem się do Rumunii nie do końca zdając sobie sprawę, jak ogromne jest to wydarzenie. Wchodząc na teren imprezy przenosimy się do innego świata, który został skrzętnie przygotowany przez organizatorów. Na miejscu czeka mnóstwo atrakcji, w tym wesołe miasteczko. Równie atrakcyjne są ceny na terenie wydarzenia, bo możemy coś zjeść i wypić nie wydając majątku.

Jak na Untold Festival, to tylko z oficjalnym polskim partnerem festiwalu – firmą TravelFest. Już niedługo poznamy pełną ofertę, która zawiera bilet na festiwal w okazyjnej cenie, nocleg oraz transport. Jest to najtańsza opcja wyjazdu na ten magiczny festiwal, który z pewnością sprosta Waszym oczekiwaniom. Już teraz powiem, że jeśli zdecydujecie się na wyjazd z TravelFest, to możecie zaoszczędzić 50 zł na każdej z osób, korzystając z kodu rabatowego: essentialmusic

Poniżej możecie obejrzeć moją obszerną relację z Untold Festival, w której omówiłem teren imprezy, obowiązujące ceny, dostępne atrakcje oraz sceny.

Zobacz również:

UNTOLD FESTIVAL – CENY, SCENY i ATRAKCJE | FESTIWALOWY PORADNIK

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.