Uwaga na specyficzne tabletki ecstasy. Mają logo popularnej firmy!

19 Cze 2017

piguly
Bez czego nie może odbyć się dobra impreza? Brzmi jak pytanie rodem z “Familiady”. Wśród odpowiedzi ankietowanych zapewne nie zobaczylibyśmy słowa “narkotyki”. Bo po co to komu? Miarihuanen? Nie, absolutnie. Tak samo twardsze wspomagacze pokroju – dajmy na to – Ecstasy. Nie widzę lasu rąk, dobrze o was świadczy. Żarty żartami, ale problem jest poważny.

Jeśli ktoś zamiast ołówka, będzie Wam chciał dać coś o wyglądzie cukierka z logo popularnej firmy IKEA, to stanowczo odmówcie. Działanie tej pigułki jest niezwykle silne, o czym miało okazję się przekonać kilku mieszkańców New Jersey, którzy trafili do szpitala. Można pokusić się o stwierdzenie, że po zażyciu tej magicznej pigułki już się nie poskładasz.

ikea-ecstasy

Przez jedną złą decyzję rozsypiesz się jak źle złożony mebel, którego ciężko będzie złożyć do pierwotnego stanu. Czasem może się okazać, że nawet lekarze są bezsilni. Pamiętajcie więc, aby podczas wakacyjnych szaleństw mieć się na baczności. Przecież najlepszym narkotykiem jest muzyka, prawda?

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.