Valentino Khan “Deep Down Low” – Najczęściej grany utwór EDM w 2015 roku

1 Sty 2016

deep_down_low

Codziennie w internecie pojawiają się tysiące nowych piosenek. Jedne wydane przez znane wytwórnie, a inne oddane za darmo przez amatorskich producentów. Aby odnieść sukces i dotrzeć do szerszego grona słuchaczy potrzebne są oczywiście umiejętności, ale i pierwiastek szczęścia.

Każdy kto szuka tracklisty z występu swojego ulubionego DJ-a, prędzej czy później, trafi na 1001tracklists.com. Jest to największy tego typu serwis, a co za tym idzie, daję on najlepszy pogląd na muzyczne trendy. W 2014 roku, najczęściej granym utworem było “Payback” Dimitri Vangelisa, Wymana i Steve’a Angello. Trendy szybko się zmieniają, a poprzedni 2015 rok, stał się trampoliną dla produkcji spod szyldu Bass House. To właśnie w zeszłym roku królował utwór “Deep Down Low”, który przyniósł przepustkę do sławy Valentino Khanowi. Został on zagrany ponad 300 razy, tym samym stając się najpopularniejszym utworem EDM w 2015 roku.

valentino_khan_fb

“Dziękuje wszystkim, którzy sprawili, że mój utwór ‘Deep Down Low’ stał się najczęściej graną piosenką tego roku. Nigdy sobie tego nie wyobrażałem. Podziękowania dla OWSLA i Skrillexa za promocję! Kocham Was wszystkich i dziękuje, że uczyniliście rok 2015 tak wyjątkowym” – Valentino Khan

Drugim, najpopularniejszym utworem w 2015 roku było “Rock The Party” od JAUZa i Ephwurd, a trzecim “Secrets” Tiesto, KSHMR i Vassy.

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor