VAQATION 2020 – Pełen line-up festiwalu z muzyką Hard w Chorwacji

25 Sty 2020

Q-Dance od lat organizuje festiwale dla miłośników ciężkich brzmień, a wśród nich można wymienić między innymi Qlimax oraz Defqon 1. Tym razem wraz z inną organizacją – Art of Dance, niderlandzki potentat przygotował kilkudniową imprezę dla tych, którzy chcą przeżyć niezapomniane chwile na jednej z najpiękniejszych plaż w Europie. Kto wystąpi podczas VAQATION 2020?

Czym jest VAQATION? 

VAQATION to połączenie wakacji i festiwalowej zabawy w rytmach muzyki Hardstyle oraz Hardcore. Impreza odbędzie się w dniach od 24 do 28 sierpnia 2020 roku, na plaży Zrce, która znajduje się na chorwackiej wyspie Pag. Organizatorzy zapowiedzieli, że wydarzenie obfitować będzie w wiele spektakularnych oraz innowacyjnych pokazów laserowych, a także pirotechnicznych.

Kto wystąpi?

Podczas festiwalu wystąpi ponad siedemdziesięciu artystów, którzy reprezentują scenę Hardstyle oraz Hardcore. Headhunterz, D-Block & S-Te-Fan, Sub Zero Project, Radical Redemption oraz Angerfist, to tylko kilka z zaproszonych gwiazd, a cały line-up znajdziecie na grafice poniżej. 

Podczas VAQATION 2020 odbędzie się kilka specjalnie przygotowanych live-act, m.in.: Frequencerz – Get Wack!, TweekaMania, Rebelion pres. Overboard, Live For This oraz Sub Zero Project – Rave into Space. 

VAQATION 2020 – Pełen line-up

Dostępne opcje noclegowe

Uczestnicy mają do wyboru kilka opcji noclegowych – apartamenty, domki na plaży oraz pokoje hotelowe. Na specjalne życzenie istnieje również opcja zarezerwowania ekskluzywnej willi, która z pewnością stanie się obiektem niezwykłych doświadczeń. Cena biletu za jedną osobę na festiwal oscyluje w granicach od 349 do 855 euro w zależności od wybranej opcji.

Jeśli chcecie wybrać się na to wydarzenie wraz z innymi miłośnikami Hardstyle, to mam dobrą wiadomość! Polska firma HardTripy organizuje wyjazd na VAQATION 2020. Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://bit.ly/HardTripy

VAQATION to coś więcej

VAQATION, to nie tylko muzyczne wydarzenie. Goście nie będą ograniczeni do spędzenia czasu w wyznaczonych strefach, lecz będą mogli chociażby wypocząć na kilku innych, spokojnych plażach oraz zdobyć pobliskie, górskie szczyty. To do nich będzie należał wybór, w jaki sposób spędzą swój urlop na wyspie. Wszystko po to by uczestnicy mieli możliwość ucieczki od bolączek codzienności. Połączenie wakacji i ulubionej muzyki z pewnością w tym pomoże!

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Adrian Cichy editor

Hardstyle - to moje życie. Od ponad 12 lat jestem miłośnikiem, fanatykiem cięższych brzmień. Obecnie nie wyobrażam sobie życia bez tej muzyki.