VAQATION, czyli nowy projekt Q-dance i Art of Dance. Hardstyle na plaży!

15 Sty 2020

Błękitna woda morza Adriatyckiego, piękne plaże i niesamowite chorwackie zachody słońca, a wszystko to w towarzystwie muzyki Hard. Brzmi interesująco? Na niepowtarzalne wakacyjne przeżycia w rytmach Hardstyle, zapraszają was Q-dance oraz Art of Dance, a wszystko to w ramach nowego projektu – VAQATION.

Q-dance i Art of Dance łączą siły

VAQATION, to całkowicie nowa koncepcja i połączenie sił organizacji Q-Dance oraz Art of Dance. Wydarzenie odbędzie się w Chorwacji na wyspie Pag, a dokładnie na plaży Zrce w miejscowości Novalja. Kurort ten niewątpliwie jest jednym z najsłynniejszych w całej Chorwacji ze względu na wymienioną wyżej plażę, która dumnie nosi przydomek “chorwackiej Ibizy”. To prawdopodobnie najbardziej imprezowe miejsce w całym kraju. Wzdłuż szerokiej plaży znajduje się wiele klubów, a po pięknym Adriatyku pływają imprezowe łodzie. Wybór lokalizacji wydaje się więc oczywisty.

Atrakcje w ramach VAQATION

Pakiety hotelowe o różnym standardzie

Wstęp na festiwal dostępny będzie w pakietach hotelowych, w których skład wchodzi 5, 6 lub7 nocy. Dostępnych możliwości noclegowych będzie wiele, zaczynając od apartamentów, hoteli, domków przy plaży, aż na ekskluzywnych willach kończąc. Każda z opcji gwarantuje komfortowe zakwaterowanie i dostęp to wszelkich klubowych imprez organizowanych w ramach festiwalu. Dokładne ceny pakietów hotelowych jeszcze nie są znane, pewnym jest natomiast, że zaczynać się będą od 349 EUR. VAQATION odbędzie się w dniach 24-28 sierpnia. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie głównej wydarzenia www.vaqation.com

Jeśli chcecie wybrać się na to wydarzenie wraz z innymi miłośnikami HardStyle, to mam dobrą wiadomość! Polska firma HardTripy będzie organizowała wyjazd na VAQATION. Więcej informacji już niedługo na http://bit.ly/HardTripy

Pakiety noclegowe dostępne w ramach VAQATION

VAQATION to idealny pomysł na wakacje

W najbliższym czasie poznamy więcej szczegółów dotyczących line-upu oraz uzyskamy informacje odnośnie konkretnych cen zakwaterowania. Opcji jest sporo, więc jest w czym wybierać. Szalone imprezowe łodzie, basenowe zabawy oraz mnóstwo zajęć dla was i waszych znajomych. Najlepsze marki i artyści, a to wszystko abyście mogli przeżyć wakacje z ulubioną muzyką.

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Przemysław Ciupek editor

Pasjonat muzyki i organizacji wydarzeń. Niespełniony artysta. Miłośnik piłki nożnej oraz mody męskiej.