Vicetone zapowiedzieli swoją pierwszą EP-kę

9 Lut 2016

vicetone-ep-news

Holenderskiego duetu Vicetone nie trzeba przedstawiać. Ruben i Victor oficjalnie produkują muzykę od 2012, kiedy to zadebiutowali w wytwórni Monstercat. Od tamtej pory ich kariera nabrała tempa. W 2013 roku po raz pierwszy pojawili się w rankingu DJ Mag TOP 100DJs i to na 60 pozycji, natomiast w zeszłym roku osiągnęli 50 miejsce. Ostatnio brali udział w projekcie związanym z grą League of Legends. Wykonali kapitalny remix jednego z utworów o nazwie “PROJECT Yi”.

Mimo, że lista ich produkcji, jak i remixów jest naprawdę długa, to okazuje się, że do tej pory nie wydali żadnej EP. Cała ich twórczość, to single i remixy. Duet postanowił to nadrobić i zapowiedział swoją pierwszą EP-kę, która będzie się składać, z aż pięciu utworów! Nie, to nie będą “odgrzewane kotlety”, tylko zupełnie nowe kawałki. Część utworów ma być utrzymana w starym tylu Vicetone, ale też fani odświeżonego brzmienia, nie będą zawiedzeni. Wkrótce poznamy więcej informacji na ten temat. Pozostaje tylko czekać!

Over the last two years we've released a lot of music in the form of singles, remixes and bootlegs. Lately, a lot you…

Posted by Vicetone on Montag, 8. Februar 2016

“Przez ostatnie dwa lata wydaliśmy sporo muzyki w formie singli, remixów i bootlegów. Wielu z Was pytało, czy mamy zamiar wydać większą kolekcję utworów…
Dziś cieszymy się, że możemy zapowiedzieć naszą pierwszą EP-kę, która jest już ukończona i zostanie niedługo wydana. Nie możemy się doczekać, aby zaprezentować Wam produkcje, które zrobiliśmy. EP będzie zawierała pięć nowych utworów – od starego brzmienia Vicetone, do piosenek w nowszym stylu, każdy znajdzie coś dla siebie.
Niedługo udostępnimy zapowiedź pierwszego utworu – nie możemy się doczekać, aby się tym podzielić ze wszystkimi, którzy wspierają nas od samego początku. Wkrótce podamy więcej informacji.” – Vicetone

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.