Volt & State zakończyli karierę! W ciepłych słowach pożegnali się z fanami

30 Wrz 2016

Volt & State zakończyli karierę
Coś się kończy, coś się zaczyna… W sieci pojawiła się smutna wiadomość, że Volt & State zakończyli karierę. Duet ten kojarzony jest głównie z wytwórnią Protocol Recordings, gdzie wydali większość swoich utworów. Warto tutaj przypomnieć “Sandcastles”, “Anthems”, “Hold On”, czy wyprodukowane wspólnie z Nicky Romero “Warriors”.

Martijn i Quirijn wyznali, że dla własnego zdrowia i rozwoju rezygnują z dalszych występów. W szczerym poście na Facebooku podziękowali wszystkim fanom za wsparcie. Zapowiedzieli też, że nadal będą kontynuować swoją przygodę z muzyką, ale w innym wydaniu.

Aż dziw bierze, że po takich sukcesach Volt & State zakończyli karierę. W końcu premiery w Protocol, to nie byle jakie osiągnięcie! Być może nie służyło im życie w trasie lub warunki panujące w show biznesie.

Poniżej możecie przeczytać cały post  po Polsku.

“Do każdego kto śledził nas przez te wszystkie lata…

Dziś chcielibyśmy ogłosić koniec naszej 4-letniej przygody, która była niesamowita i która była najpiękniejszą i najbardziej intensywną częścią naszego życia. Mimo, że włożyliśmy w Volt & State całą naszą miłość, oddanie i motywacje, utknęliśmy w jednym miejscu. Po wielu rozmowach z przyjaciółmi, rodziną i ludźmi z branży, zdecydowaliśmy że lepiej będzie zakończyć projekt Volt & State fantastyczną imprezą, którą odbyliśmy podczas Sziget Festival.

Rozstanie się z czymś nad czym pracowało się z całym oddaniem, nie jest łatwym wyborem. Wszystkie wspomnienia będą z nami na zawsze, ale aby pozostać przy zdrowiu i rozwijać się, czasem trzeba obrać nowy kierunek, rozstać się z tym na co się pracowało. Zawsze będziemy okazywać naszą miłość i pasję do muzyki, czy to poprzez pracę w przemyśle muzycznym, czy to poprzez realizację innych muzycznych projektów. Dla wszystkich ludzi występujących na scenie, wiecie gdzie nas znaleźć 🙂

Cieszymy się, że mogliśmy z Wami dzielić tę niesamowitą część naszego życia i jesteśmy wdzięczni za całą miłość i wsparcie, jakie od Was otrzymaliśmy przez te wszystkie lata!

Martijn i Quirijn

Chcielibyśmy podziękować naszej rodzinie i przyjaciołom, którzy wspierali nas od początku. Wiemy, że czasem musiało być Wam ciężko, kiedy poświęcaliśmy cały nas czas na muzykę, ale wiemy też, że bez Was nie doszlibyśmy tak daleko!

Specjalne podziękowania kierujemy do Nick Rotteveel, Jorik van de Pol, Sander Landsaat, Hatim El Khatib, Angeliek Bergsma, Dennis Brugman, Thomas De Raad, Vincent Leijen, Mattijs van Welzenis, Onno van Kemenade, Marc Zwart, Sebastien Lintz, całego zespołu Protocol, oraz wszystkich ludzi z branży, którzy pomagali nam od początku do końca.” – Volt & State


Volt & State | Facebook

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.