WCD Zero Gravity 2.0 – Wygraj bilet na imprezę w stanie nieważkości!

15 Mar 2019

W filmie na YouTube zapowiadałem, że będzie o tym głośno i jest! Ruszył ogólnopolski konkurs, w którym do wygrania jest bilet na drugą edycję World Club Dome Zero Gravity. Jest to jedyna tego typu impreza, która odbywa się w samolocie wypożyczonym od Europejskiej Agencji Kosmicznej, gdzie podczas lotu i zabawy uzyskiwany jest stan nieważkości. To naprawdę ambitny projekt, w którym mogą wziąć udział nieliczni… w tym być może właśnie Ty!

Dzięki polskiej firmie PMG Group i polskiemu ambasadorowi World Club Dome – Adamowi De Great, jeden z Polaków weźmie udział w tym niesamowitym przedsięwzięciu. Nagroda, w skład której wchodzi przelot Polska – Niemcy – Polska, hotel oraz udział w locie Zero G Club, trafi do jednego wybrańca. Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy, że wejdziesz w link podany poniżej, dodasz swoje odlotowe zdjęcie i napiszesz dlaczego to właśnie Ty powinieneś poczuć imprezę w stanie nieważkości.

Link do konkursu: impreska.eska.pl

Jest to wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju przeżycie, tym bardziej, że nie można kupić biletu. Jedyny sposób na zdobycie wejściówki to konkurs, jednak szacunkowa kwota – jaką warta jest wejściówka – to 40 000 euro. Za organizację World Club Dome Zero Gravity 2.0 odpowiada niemiecka firma BigCityBeats, która to organizuje wszystkie imprezy spod szyldu WCD, w tym główną edycję, której tegorocznym motywem jest kosmos.

Więcej informacji na temat WCD Zero Gravity 2.0 znajdziecie w filmie poniżej, do którego obejrzenia, gorąco Was zapraszam!

WORLD CLUB DOME: Facebook | Instagram| WWW

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.