“We Are Your Friends” – Nowy trailer filmu związanego z EDM

27 Lip 2015

we-are-your-friends-trailer-2

W połowie maja informowałem Was o zapowiedzi nowego filmu z wytwórni Warner Bros o nazwie “We Are Your Friends”. Ma on opowiadać historię młodego DJ-a, który zapragnął zostać gwiazdą i występować na największych festiwalach. W trakcie filmu z DJ-a staje się producentem, poznaje wpływowych ludzi oraz stawia pierwsze kroki na coraz to większych imprezach. W całość wpleciony jest osobisty wątek fabularny oraz masa ujęć z prawdziwych, klubowych eventów. Konsultacji udzielał nie kto inny jak Alesso więc jest nadzieja, że filmy nie będzie maksymalną, hollywoodzką papką. Pierwszy trailer został mocno skrytykowany za stwierdzenie, że wystarczy “jeden dobry utwór” żeby się wybić oraz zaznaczenie, że “wszystko zaczyna się od 125BPM”. W drugiej zapowiedzi nie uświadczymy tego typu uwag.

Ze swojej strony dodam, że pójdę na ten film do kina. Dlaczego? Bo liczę na naprawdę dobry soundtrack. W tej zapowiedzi możemy usłyszeć “Something New” od Axwell /\ Ingrosso. Czy potrzeba czegoś więcej? Premiera filmu przewidziana jest na 28 sierpnia.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.