What So Not odcina się od internetu. Kolejny artysta na urlopie!

17 Lut 2020

Niedawno tak dawno, Christopher Emerson aka What So Not podzielił się na swoich social media zaskakującymi wieściami. Producent ogłosił, że na dłuższy czas odsuwa się od muzyki, a koncertowanie oraz wypuszczanie nowych numerów nie będzie jego priorytetem. Czas ten poświęci na odpoczynek, kontakt z bliskimi i refleksje nad życiem.

Trudna, ale odważna decyzja

Na swój sposób jest to smutna wiadomość, bo artysta, którego śledzimy na co dzień – odchodzi na urlop. Utalentowany twórca muzyki elektronicznej oficjalnie ogłosił, że zrobi sobie przerwę od produkcji i występów.

View this post on Instagram

⬆️⬆️⬆️

A post shared by What So Not (@whatsonot) on

„Robię sobie przerwę.

Większość z was widziała i słyszała o zniszczeniach, które miały miejsce w Australii. To sprawia, że myślę o tym, co jest naprawdę ważne na tym świecie i w tym życiu.

W ciągu ostatnich 3 lat zrealizowałem około 400 koncertów. To było ekscytujące i zabawne, ale poświęcę trochę czasu na reset, na kontakt z przyjaciółmi i rodziną, na tworzenie i rejestrowanie wszystkiego, co myślę i czuję. Chcę się wyrwać z ‘rutyny’ tego wszystkiego i upewnić się, że wszystko co robię, robię w 110%.

Na całym świecie będą ogłoszone występy, które zostaną zrealizowane w kilku miejscach na świecie (wyjątkowe i dające radość), ale przez większą część tego roku zamierzam być offline.” – What So Not

ZOBACZ WIĘCEJ

Hardwell odwołał wszystkie koncerty i... zawiesił karierę!

Według jego ostatniego postu na mediach społecznościowych, dewastacja Australii wywołana potężnymi pożarami doprowadziła go do przemyślenia życiowych priorytetów. What So Not postanowił zrobić sobie przerwę, odpocząć i spędzić czas z bliskimi. Istnieje szansa, że zanim odejdzie on na swój tymczasowy odpoczynek, artysta wyda jeszcze utwór. Zaplanował również, że zagra kilka specjalnych koncertów, które dają mu radość i które sam wybrał.

What So Not w gronie artystów na urlopie

Nie bez powodu kolejni producenci decydują się na dłuższy odpoczynek. Dbanie o swoje zdrowie psychiczne stało się swojego rodzaju trendem. Liczne tragedie i upadki artystów spowodowały zmianę w przemyśle muzycznym, w kontekście relaksu, wakacji i odcięcia się od social media. Każdy taki przystanek niesie ze sobą wiele pozytywnych skutków i niespodzianek od naszych ulubionych twórców. Miejmy nadzieję, że Emoh naładuje swoje baterie w 110% i powróci silniejszy.

ZOBACZ WIĘCEJ

Malaa odciął się od mediów społecznościowych. Pora na odpoczynek!

What So Not tworzyło kiedyś dwóch producentów, Emoh Instead oraz Flume. Pomimo, że ich drogi rozeszły się w 2015 roku, a priorytetem stały się solowe kariery, to Emoh jest nadal częścią tego projektu. Co miesiąc publikuje on jeden z odcinków serii mini-dokumentu, która pokazuje kawałek jego życia z innej perspektywy.

What So Not – The Road To Now (Official Trailer)

O autorze

Avatar autora
Daniel Szulc editor

Pasjonat elektronicznych brzmień, w wolnych chwilach robi muzykę. "Żaden gatunek jeszcze źle nie wpłynął na moją inspirację i kreatywność".