“Who Is Malaa 25”, czyli nowy epizod audycji producenta w kominiarce!

10 Paź 2019

Na profilu SoundCloud Malaa pojawił się nowy mix o nazwie “Who Is Malaa 25”. Producent w kominiarce zabiera nas na lekko ponad 30 minut do swojego unikalnego, muzycznego świata. Wciskając “play” bądźcie gotowi na nowe brzmienia.

Tracklista może zaskoczyć

Pierwsze co rzuca się w oczy patrząc na tracklistę, to brak utworów z wytwórni Confession. Jest to swego rodzaju niespodzianka, bo przecież Malaa jest ściśle powiązany z tym labelem. Patrząc na to z drugiej strony, w secie usłyszmy mnóstwo, mało znanych “muzycznych perełek”. Mix ten przypomniał mi, że radio show czy tego typu składanki nie muszą być promocją wytwórni i znajomych producentów. Moim faworytem jest “Losing Control” od Alexa Twitchy, ale wpadających w ucho numerów jest znacznie więcej. Warto również zwrócić uwagę na jeden, nieznany kawałek.

Who Is Malaa 25 – Tracklista:

  1. Kage – Virus
  2. Martin Ikin – Hooke
  3. Jc Ordonez – Girls Dance Dirty
  4. Alex Twitchy – Losing Control
  5. Dom Dolla – San Frandisco (Eli Brown Remix)
  6. Karen Harding & Wh0 – I Don’t Need Love (Dub Version)
  7. Smalltown DJs & rrotik – Dance With Me
  8. ID – ID
  9. Dilby – Rio Grande

Oby więcej takich mix’ów

Dawno nie czułem takiej euforii i radości ze słuchania muzycznego mix’u. Zwykle znam większość utworów i ostatecznie wyłączam set w połowie i przerzucam się na swoją własną playlistę – tutaj się nie nudziłem. Świeże i nietuzinkowe brzmienia zostają w głowie na dłużej. Może i nie jest to mroczny klimat, z jakim kojarzy się Malaa, ale z pewnością ciężko jest nie tupać stopą. Jak widać, producent w kominiarce potrafi zorganizować show zarówno scenariuszem porwania, jak i muzyczną ucztą. Polecam!

Wszystkich fanów Malaa, Tchami, jak i wytwórni Confession zapraszam na fanpage Confession Team Poland!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.