Winter Festival 2016 – Sylwester marzeń w Gdańsku!
Już 31 grudnia szykuje się prawdziwe trzęsienie ziemi – najlepszy i jedyny taki halowy sylwester w Polsce! Winter Festival 2016: The Beginning to absolutnie wyjątkowe wydarzenie o niespotykanej dotąd skali na sylwestrowej, klubowej mapie Polski. Zapierająca dech w piersiach oprawa audiowizualna, krystalicznie czysty, potężny dźwięk, monumentalna, innowacyjna konstrukcja sceny i muzyka EDM serwowana przez światowej klasy artystów, związanych z największymi wytwórniami prezentowanego gatunku. A do tego niezwykle atrakcyjna cena biletów w przedsprzedaży i parkiet jednej z najnowocześniejszych hal widowiskowych w Polsce! To wszystko sprawia, że mamy dla Was prawdziwą bombę atomową, o czym przekonacie się na własne oczy!
LINE-UP
Organizatorzy są w trakcie ogłaszania artystów, którzy wystąpią na Winter Festival 2016. Do listy dołączy jeszcze dwóch DJ-ów supportujących oraz główna gwiazda. Na ten moment zagrają:
– Arston
Jeden z najgorętszych debiutów w naszym line-upie. Ten pochodzący z Białorusi artysta jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon sceny Progressive House, a jego eteryczne brzmienie i nostalgiczny klimat rozpozna każdy koneser gatunku. W swojej karierze robił oficjalne remixy dla takich gwiazd jak Armin van Buuren, 3lau, EDX, Arty, Tritonal czy Swanky Tunes, a swoje utwory wydaje głównie w Universal Music, Reveald Recordings i Armadzie Trice. Jego kolaboracje z Sandro Silvą i Marcusem Schossowem były jednymi z najczęściej granych utworów na największych festiwalowych scenach świata, a dodatkowo na długo uplasowały się wśród najlepiej sprzedających się utworów na beatport. Niejednokrotne ciarki na ciele podczas jego seta gwarantowane – absolutny „must hear” dla każdego fana Progressive House’u!
– Rivero
Wschodząca gwiazda muzyki Progressive i Electro House, prawdziwa bomba atomowa pierwszej fazy naszego line-upu. Ten 18 letni, pochodzący z Izraela ulubieniec Hardwella i autor wielu mega sztosów wydawanych w Spinnin i Revealed, w swojej niedługiej, lecz niezwykle owocnej karierze, kilkukrotnie dostawał się na szczyty sprzedaży największego internetowego sklepu z muzyką elektroniczną – beatport. Na swoim koncie ma również kolaborację z prawdziwą legendą muzyki klubowej – Chuckie. Jego produkcje supportowane są m.in. przez takie gwiazdy jak Hardwell, David Guetta, Martin Garrix, W&W, Blasterjaxx, MAKJ, Ummet Ozcan czy Tom Swoon.
– LoaX
Absolutna petarda prosto ze Szwecji – kraju wikingów i całych pokoleń genialnych muzyków takich jak Abba, czy Swedish House Mafia, 17 letni geniusz chodzący do szkoły produkcji, ulubieniec Dannica, który ciężką i konsekwentną pracą udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Pomimo tak młodego wieku, na swoim koncie ma kolaboracje z Olly Jamesem, oficjalny remix „Feel Your Love” dla Dannica i Sick Individuals, oraz wydawnictwa w Revealed i Fonk Recordings. Jego produkcje grane są przez takie gwiazdy
jak Dannic, Hardwell, Tiesto, Martin Garrix, KSHMR, Sick Individuals.
– Antoine Delvig
Antoine to francuski producent i DJ serwujący energetyczny, zdrowo pokręcony Bass House. Pomimo młodego wieku, na swoim koncie ma już oficjalne remiksy dla takich gwiazd jak Oliver Heldens czy Tom Swoon. Swoją muzykę wydaje w najlepszych wytwórniach EDM na świecie takich jak Spinnin czy Armada Trice. W swojej karierze uzyskał supporty od
takich gwiazd jak David Guetta, Martin Garrix, Dimitri Vegas & Like Mike, Oliver Heldens, Don Diablo, Afrojack, Showtek, Bingo Players, MAKJ, jak i wielu innych.
– Thomas Feelman
Francuski producent i DJ, który zabierze was w podróż po świecie muzyki house, zdoninowanym groove’owymi motywami i progresywnymi melodiami. Wydaje w takich
wytwórniach jak Armada, Sosumi, czy Flamingo Recordings, a jego produkcje są supportowane m.in. przez takie gwiazdy jak Tiesto, Axwell, Steve Angello, Kryder, Afrojack, Showtek, Dannic i wielu innych.
– MC D Lewis
Gość specjalny naszego eventu – zakochany w Hip-Hopie producent muzyczny i raper, oraz MC zagrzewający ludzi na imprezach w Irlandii, który zadba o dodatkowe podgrzewanie atmosfery podczas i tak już niezwykle gorącej sylwestrowej nocy! Panie i Panowie, specjalnie dla was – zaprzyjaźniony z naszą agencją – MC D Lewis!
SCENA
Tak jak w przeszłości, podczas organizacji transowych eventów spod szyldu „Electik Music Festival”, tak i teraz stawiamy przede wszystkim na stworzenie robiącej wrażenie konstrukcji scenicznej, bowiem event to nie tylko artyści i muzyka, ale również i oprawa, która jest nie mniej ważnym elementem wydarzenia! A ta będzie stała na najwyższym poziomie, przygotowana przez nagradzaną na prestiżowych targach ILDA w Las Vegas (pierwsze miejsce, Visual Sensation laser show z pierwszej edycji Electik Music Festival) i Dubaju (drugie miejsce) – najlepszą firmę specjalizującą się w projekcjach laserowych i efektach scenicznych w Polsce – Visual Sensation.
Za przyprawiającą o szybsze bicie serca grę świateł, serwowaną z ponad 180 źródeł zamontowanych na podwieszonej, monumentalnej (ponad 36 metrów szerokości i 12 wysokości!) innowacyjnej konstrukcji sceny i potężne, krystalicznie czyste nagłośnie, identyczne jak to używane na największych festiwalach na świecie (m.in. Tommorowland), odpowiadać będzie ceniona w branży firma Pro-Art z Wrocławia, a całość zestawienia zamyka odpowiedzialna za przygotowanie wysokiej jakości wizualizacji na najlepszych polskich eventach – takich jak Sunrise czy Electrocity – firma Clockwork.
INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Data imprezy: 31 Grudnia 2016
Miejsce imprezy: ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot
Restrykcje dotyczące wieku: 16+ (osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką opiekuna, który w dniu imprezy ma ukończone 21 lat)
Czas trwania: 19:00 – 06:00
BILETY
Bilety: W sprzedaży dostępne są bilety na sektor A oraz sektor B.
Osoby z biletem na sektor A, są upoważnione jedynie do wstępu na sektor A.
Osoby z biletem na sektor B, mają prawo wstępu na sektor A i B.
– I pula sektor A (ściśle ograniczona ilościowo) – 55 PLN (WYPRZEDANE)
– I pula sektor B (ściśle ograniczona ilościowo) – 65 PLN (WYPRZEDANE)
– II pula sektor A (ściśle ograniczona ilościowo) – 65 PLN (87% SPRZEDANE – 31.10.16)
– II pula sektor B (ściśle ograniczona ilościowo) – 75 PLN (81% SPRZEDANE – 31.10.16)
– III pula sektor A (sprzedaż do 23 grudnia) – 85 PLN
– III pula sektor B (sprzedaż do 23 grudnia) – 95 PLN
Bilety na sektor C będą dostępne dopiero po wyprzedaniu biletów na sektory A i B.
Po 23 grudnia bilety będą dostępne jedynie w dniu imprezy w kasie ERGO Areny.
Bilety są dostępne w serwisie e-bilet.pl, salonach Empik na terenie całego kraju, oraz w kasie Hali Ergo Arena i w wybranych punktach sprzedaży.
Ich pełna lista znajduje się pod adresem: www.ebilet.pl/punkty-sprzedazy
KUP BILET: www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/winter-festival
Organizatorem imprezy jest EOS Productions Limited z siedzibą w Dublinie, w Irlandii.
www.eosproductions.ie