Wolfgang Gartner wydał paczkę sampli “Signature Series Pt. 1”

3 Paź 2016

Wolfgang Gartner wydał paczkę sampli
Jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów muzyki z gatunku Electro House jest Wolfgang Gartner. Amerykanin jest odpowiedzialny za takie hity, jak “Illmerica” czy “Space Junk”. Na swoim koncie ma m.in. dwa utwory nagrane wspólnie z Deadmau5’em. W tym roku po bardzo długiej przerwie ukazał się jego drugi album “10 Ways to Steal Home Plate”. Spotkał się on z pozytywną aprobatą słuchaczy muzyki elektronicznej. Po sukcesie nowego krążka, Wolfgang Gartner wydał paczkę sampli “Signature Series Pt. 1”.

W serwisie Splice pojawiła się paczka charakterystycznych sampli od Wolfganga Gartnera. Z pewnością przydadzą się one każdemu producentowi muzycznemu, a w szczególności producentom Electro House. Sam Amerykanin wspomniał, że tworzył je trochę inną metodą niż większość producentów.

“Kiedy stworzyłem projekt Wolfgang Gartner pod koniec 2007 roku, zacząłem tworzyć dźwięki perkusji nowymi metodami, czasami od podstaw, czasami poprzez łączenie wielu sampli perkusji, EQ’lizowanie ich w różny sposób oraz poddając mocnej obróbce. Praca nad ‘Signature Series Pt. 1’ pozwoliła oddać mi się mojej miłości do tworzenia sampli, spędzając wiele godzin nad produkcją poszczególnych dźwięków –  dzięki temu mogę się nimi z Wami podzielić i to w najlepszej jakości.” – Wolfgang Gartner

Link do paczki: splice.com

Wolfgang Gartner | Facebook

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor