World Club Dome coraz bliżej, a już dziś oficjalne Pre Party w Onyx Music Club!

18 maja 2019

W dniach od 7 do 9 czerwca we Frankfurcie odbędzie się impreza World Club Dome! Jest to ogromne wydarzenie, które w tym roku za główny motyw obrało kosmos, a tym samym możemy spodziewać się niesamowitej oprawy. O muzykę możemy być spokojni, bo line-up zawiera same gwiazdy, które wystąpią na jednej z 11 scen. Niezależnie czy jesteście fanami Bogroomu, Hardstyle’u czy może typowo house’owych brzmień, z pewnością znajdziecie coś dla siebie!

Wystarczy wymienić takie aliasy, jak Armin Van Buuren, Don Diablo, Nicky Romero, Alison Wonderland, Sam Feldt, Ran-D i wielu innych.

A jak już o line-upie mowa, to warto zaznaczyć, że na World Club Dome mamy polską reprezentację w osobie Adama De Great. Wystąpi on w niedzielę na scenie DJ Mag / BigCityBeats, która to gości, m.in. również Swanky Tunes.

Już dziś w klubie Onyx Music Club odbędzie się oficjalne Pre Party, podczas którego zagra wspomniany Adam De Great. W trakcie imprezy będą rozdawane pojedyncze i podwójne zaproszenia na World Club Dome Space Edition, które gwarantują wstęp na wydarzenie oraz dostęp do wielu extra stref!

Wydarzenie: facebook.com/events/671639129984227

Tutaj mam dla Was ważną informację! Na dniach na fanpage’u pojawi się konkurs, w którym do wygrania będzie podwójne zaproszenie na World Club Dome Space Edition. Jeśli jesteście zainteresowani, to śledźcie informacje na Facebooku.

Aby poczuć rozmach i klimat WCD, zobaczcie aftermovie z zeszłorocznej edycji!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.