Woskowa figura Hardwella pojawi się w galerii Madame Tussaud

13 Kwi 2016

hardwell-madame-tussaud-news

Domyślam się, że część z Was może nie przepadać za Hardwellem. Swego czasu, chcąc wyrobi sobie opinię na jego temat zapoznałem się z większą częścią jego kariery. Już będąc dzieckiem wiedział co chce robić w życiu, a na dodatek rodzice postanowili pomóc mu w spełnianiu marzeń. Kolejne sukcesy tylko potwierdzały, że faktycznie wie co robi i jest w tym dobry. Aktualnie jest on światowej sławy gwiazdą, czyli można powiedzieć, że plan zadziałał.

Jego dokonania postanowiło docenić muzeum figur woskowych Madame Tussaud w Amsterdamie. Marka ta jest sławna na całym świecie. Posiada filie na kilku kontynentach.  Zapewne słyszeliście o tym miejscu, bo jest jednym z głównych punktów różnego rodzaju wycieczek. Do zaszczytnego grona gwiazd i sportowców, którzy zostali uwiecznieni w postaci takiej figury dołączył Hardwell. Tym samym stał on się drugim DJ-em/producentem obok Tiesto, który zawitał do sławnego muzeum.

Całą akcję poprzedza krótki filmik, który w dosyć pompatyczny sposób informuje, że w październiku nastąpi finalizacja projektu.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.