Wspaniały występ Kygo i Elli Henderson dla BBC Radio 1

9 Paź 2015

kygo-bbc-radio-1-live-news

Obecny model biznesowy SoundCloud jest znacznie mniej przyjazny dla początkujących producentów muzycznych. Mimo wszystko to właśnie dzięki tej platformie zostały odkryte takie talenty, jak Kygo. Ten pochodzący z Norwegii artysta, podbił serca fanów swoim oryginalnym stylem, któremu najbliżej do Tropical House. Wydawałoby się, że w czasach kiedy rządzą Bigroomy i inne festiwalowe brzmienia, tego typu muzyka nie ma szansy się przebić… a jednak!

Na oficjalny profilu YouTube BBC Radio 1, pojawiło się nagranie, gdzie wspólnie wystąpili Kygo i Ella Henderson. Wokalistkę tę, możecie kojarzyć z utworu “Here For You” wydanego 4 września Sony Music. Tym razem odtworzyli akustyczną wersję piosenki Taylor Swift “Wildest Dreams”. Połączenie Kygo grającego na pianinie, hipnotyzującego wokalu Elli i delikatnej perkusji w tle sprawiło, że na ponad trzy minuty można odpłynąć do innego świata. Miejmy nadzieję, że w przyszłości ponownie zdecydują się na współpracę.

https://www.youtube.com/watch?v=0PO-RXFBWiw

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.