W&W otworzyli swój trance’owy alias i zapowiedzieli nowy utwór!

5 Mar 2017

W&W

Rok 2017 zaczął się całkiem niedawno, a już dostaliśmy w nim masę ciekawych wieści. Jedną z nich jest powrót starego, dobrego Trance’u na “salony”.

Utwór “Saving Light” autorstwa Garetha Emery’ego jest pierwszym od ładnych paru lat trance’owym kawałkiem, który pojawił się na szczycie listy Beatport Top 100. Jakiś czas temu jeden z ex-twórców wspomnianego wcześniej gatunku – Arty – również oficjalnie powrócił do swojego starego projektu Alpha 9, przy okazji wydając kapitalny, trance’owy numer. W ślady Rosjanina poszedł też holenderski duet W&W, który od kilku lat wydaje piosenki z gatunku Bigroom. Willem i Wardt również zajmowali się kiedyś produkcją Trance, jednak po jakimś czasie odeszli od tego konceptu.

Nowy alias W&W – NWYR będzie skupiał się tylko i wyłącznie na brzmieniach trance’owych. Ostatnio na ich facebookowym profilu pojawiła się zapowiedź pierwszego numeru spod tego właśnie aliasu. Utwór powstał we współpracy z Arminem van Buurenem a oficjalna premiera, jak można się domyśleć, będzie miała miejsce już niedługo. W&W zagrają też pod nowym aliasem na tegorocznym Ultra Music Festival! Pomysł na otworzenie nowego projektu i powrót do starych brzmień z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich starych fanów holenderskiego duetu, który jest odpowiedzialny za takie utwory jak “AK47” czy “Alpha”. Zapowiedź tego numeru możecie usłyszeć poniżej!

https://www.youtube.com/watch?v=ytppzvH6xvg

https://www.facebook.com/wandwofficial/videos/10154425396456365/

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor