Występ Davida Guetty w Pacha Ibiza z udziałem… konia

15 Lip 2015

david-guetta-pacha-ibiza-kon-news

Śledząc największe festiwale możemy zaobserwować jak bardzo oprócz muzyki, ważna jest oprawa wizualna. Organizatorzy prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych sposób na zrobienie wrażenia na widzach. Olbrzymie LED-owe ekrany, wyrzutnie CO2 i ognia, lasery czy tancerki, to tylko te popularniejsze atrakcje. O ile tego typu dodatki są bezpieczne i nikogo nie krzywdzą, to dlaczego ich nie używać? Znacząco wzbogacają show i pozwalają na jeszcze intensywniejsze przeżywanie koncertu.

Problem pojawia się, gdy zostaje przekroczona cienka linia “dobrego smaku”. Z pewnością przesadą jest wjechanie do klubu… na koniu. Całe zdarzenie miało miejsce w sławnym lokalu “Pacha” na Ibizie. Podczas imprezy z cyklu “F*** Me I’m Famous” – której gospodarzem jest David Guetta – pojawiła się grupa artystyczna pod przewodnictwem mężczyzny na koniu. Oczywiście całą sprawę musiał skomentować Deadmau5.

deadmau-pacha-kon

Mysza bardzo często dodaje kontrowersyjne wpisy na Twittera, ale tym razem ciężko się z nim nie zgodzić. Przyprowadzenie biednego zwierzaka do klubu w którym generalnie jest bardzo głośno, to totalna głupota. Tym bardziej, że nie towarzyszy temu żaden inny cel jak rozrywka. W internecie pojawiła się petycja, której celem jest usunięcie konia z programu imprezy. Nie jest to byle jaka inicjatywa, która przejdzie bez echa, ponieważ serwis Care2 jest wspierany przez takie firmy jak CNN, NatGeo, The Guardian i New York Times.

Link do petycji: http://www.thepetitionsite.com/282/849/131/stop-david-guetta-to-rent-a-horse-for-his-shows-in-pacha-ibiza/#sign

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.