Występ Hardwella na Ultra Music Festival z perspektywy drona!

hardwell-free-news
Ultra Music Festival zdobyło pierwsze miejsce w plebiscycie na najlepszy festiwal EDM według DJ Mag. Mało kto może sobie pozwolić na zakup bilety i dlatego większość z nas jest skazana na oglądanie relacji wideo. Zazwyczaj obserwujemy tam statyczne ujęcia z wcześniej przewidzianych lokalizacji. Kilka kamer, które przełączane są raz za razem, a to na DJ’a, a to na publiczność. A co gdyby tak zmienić perspektywę np. z lotu ptaka?

Tej sztuki dokonano podczas występu Hardwella, gdzie do nakręcania takich ujęć użyto drona. Filmik robi kolosalne wrażenie! Pokazuje ogrom wydarzenia, jakim niewątpliwie jest UMF. Wielka scena, bawiąca się publiczność i obszar wokół terenu imprezy. Zupełnie inaczej odbiera się taką relację, od typowego stałego obrazu z kamery. Możemy jeszcze dołączyć panoramę Miami i mamy przepis na fascynujący film. To jeszcze bardziej zachęca do spakowania się i zamówienia biletów na następną, już 20 edycję Ultra Music Festival!

Poniżej możecie zobaczyć wspomniany film:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.