X-Demon Poznań przeprasza za problemy z szatnią. Celowe działanie konkurencji?

8 Lut 2020

Niecodzienny zdarzeń na polskiej scenie klubowej ciąg dalszy. Po słynnym podpaleniu klubu FHouse w Warszawie, które zostało obszernie omówione w programie UWAGA! nadawanym na antenie TVN, a także podpaleniu wejścia do nowo otwartego X-Demon Poznań, ponownie jesteśmy świadkami przykrych wydarzeń. Sprawa ponownie dotyczy klubu X-Demon w Poznaniu, jednak tym razem w kontekście problemów z szatnią. Zatrudnione osoby celowo działały na niekorzyść lokalu?

Problemy z szatnią w X-Demon Poznań

Wczoraj, na profilu X-Demon Poznań na Facebooku, pojawiło się oficjalne oświadczenie klubu. Osoby bawiące się w lokalu, chcąc odebrać swoje rzeczy, musiały stać w ogromnej kolejce. Z komentarzy uczestników zabawy, jak i treści oświadczenia wynika, że w szatni panował istny chaos. Od zagubionych numerków, przez przewieszone kurtki i wolno pracujący personel. Niestety, ale część osób nie odzyskała swojego odzienia.

Jak wynika z oświadczenia X-Demon Poznań, powodem zamieszania były zatrudnione osoby, które celowo działały na niekorzyść klubu. Właściciele podkreślają, że były to osoby związane z konkurencją, a ich jedynym celem było poznanie systemu pracy lokalu i utrudnianie jego działania. Ostatecznym potwierdzeniem tych słów są nagrania z monitoringu.

“Funkcjonowanie klubowej szatni podczas wczorajszej imprezy zawiodło na wszelkich możliwych płaszczyznach – od zgubionych kurtek, przez wydłużony czas oczekiwania na pozostawioną odzież, po personel zachowujący się poniżej krytyki.
Do naszych szeregów nieświadomie zostały zatrudnione osoby od miesięcy związane z przysłowiową konkurencją, których celem było jak najdokładniejsze poznanie systemu pracy X-Demon – Poznań i namieszanie w nim.
System monitoringu potwierdził nasze przypuszczenia. Wspomniane persony celowo działały na niekorzyść klubu, by zszargać dobre imię marki X-Demon i zaszkodzić naszemu wizerunkowi na poznańskim rynku pracy.”
– X-Demon Poznań

X-Demon Poznań przeprasza i ogłasza darmową szatnię

Właściciele klubu postanowili wyjaśnić całe zamieszenie, ale również przeprosić wszystkich uczestników imprezy za niedogodności. Oprócz kolejnych kroków mających na celu zwrot kurtek właścicielom, X-Demon Poznań ogłosił również, że do końca lutego darmową szatnię. Miejmy nadzieję, że to koniec tego typu, niecodzienny zdarzeń na polskiej scenie klubowej.

“W imieniu całego zarządu oraz personelu klubu X-Demon – Poznań najmocniej przepraszamy za wszystkie utrudnienia oraz niedogodności, które Was spotkały w ostatnich tygodniach.
Do końca miesiąca szatnia jest całkowicie za
#FREE.
Dołożymy wszelkich starań, aby problem każdej zgłaszającej się do nas osoby został rozwiązany w możliwie krótkim czasie. Prosimy o kontakt za pośrednictwem naszej skrzynki FB.”
– X-Demon Poznań

Zobacz również:

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.