Zedd zapowiedział nowy album, a także wspólny kawałek z gwiazdą młodego pokolenia!

14 Mar 2017

zedd-vevo-qa-news
Zedd ma dobrą rękę do współpracy ze znanymi wokalistami. Praktycznie każdy jego singiel to murowany komercyjny hit. Ostatnio spotkał się w studio z dobrze rokującym wokalistą R&B młodego pokolenia czyli Khalid’em. Jego debiatancki singiel “Location” znajduje się aktualnie na 51. pozycji w amerykańskim rankingu Billboard Hot 100. Trzeba mieć na uwadze, że młody piosenkarz ma dopiero 19 lat, a wcześniej nie był znany szerszej publiczności!

O nagraniach dowiedzieliśmy się z zrzutu ekranu, gdzie, jak można wnioskować, niemiecki twórca napisał do utalentowanego 19-sto latka:

Następnie sam młodzieniec udostępnił nagranie ze studia:


Trzeba przyznać, że panowie potrafią podgrzać atmosferę przed oficjalnym wydaniem. Póki co, te przecieki muszą wystarczyć. Nie mamy jeszcze informacji jak wspomniany utwór brzmi, jednak to nie koniec dobrych wiadomości dla fanów Zedda! Młody producent zapowiedział, że pracuje nad swoim trzecim studyjnym albumem.


Pozostaje więc mocno trzymać kciuki za powodzenie projektu i oczekiwać dalszych informacji dotyczących nowej płyty sympatycznego producenta!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.