Zedd i Madeon planują współpracę?

7 Wrz 2015

zedd-madeon-collab-news

Wielu producentów EDM decyduje się na różnego rodzaju collaby. Jako główne przyczyny podają możliwość podzielenia się umiejętnościami, spróbowania czegoś nowego i dobrą zabawę. Mimo, że nie jest to nic niezwykłego, to jednak połączenie talentu niektórych artystów jest wyjątkowo intrygujące. Tego typu zapowiedź padła ze strony Deadmau5’a i Eric Prydz. Tym razem jednak, Twitter ożył po krótkiej rozmowie Zedda i Madeona.

“Wszystkiego najlepszego! Do zobaczenia podczas trasy, czeka nas dobra zabawa :)” – Madeon

“Dzięki bracie! Nie mogę się doczekać! Zamierzam zabrać ze sobą mini-studio co oznacza, że musimy zrobić piosenkę podczas trasy ;)” – Zedd

Z jednej strony, to tylko Twitter więc ciężko traktować ich rozmowę jako oficjalną deklarację, ale z drugiej strony… Co może stać na przeszkodzie? Zarówno Madeon jak i Zedd mają talent do tworzenia wpadających w ucho melodii. Jeśli dodamy do tego swobodę współpracy wynikającą z przyjaźni, to możemy spodziewać się naprawdę dobrego utworu.

Zdjęcie: rukes.com

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.