Zedd i Selena Gomez – Wspólny występ na Jingle Ball

17 Gru 2015

zedd-selena-gomez-jingle-ball-news

Elektroniczna muzyka niejedno ma oblicze. To właśnie bogactwo i różnorodność dźwięków sprawia, że z każdym dnie przybywa fanów EDM. Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno fani mocnych, festiwalowych killerów, jak i wielbiciele spokojniejszych i melodycznych kawałków.

Jednym z najpopularniejszych producentów popowej odmiany elektroniki jest Anton Igorovich Zaslavski aka Zedd. Na początku tego roku wydał on płytę “True Colors”, w skład której wchodzi utwór “I Want You To Know”. Został on nagrany wspólnie z byłą dziewczyną Zedda, czyli Seleną Gomez. Produkcja ta zdobyła spory rozgłos i podbiła radiowe listy przebojów. Nie od dziś wiadomo, że Anton – podobnie jak Calvin Harris – ma talent do komponowania wpadających w ucho melodii.

Zedd od dłuższego czasu realizuje swoją trasę koncertową promującą najnowszy krążek. Ostatnio wystąpił również podczas imprezy Jingle Ball w Nowym Jorku. Po raz pierwszy, zaprosił również Selenę, która na żywo(!) zaśpiewała ich wspólny utwór. Teoretycznie to oczywiste, że wokalista powinien śpiewać na żywo, ale jeśli przypomnimy sobie występ Ushera lub Justina Biebera na Ultra Music Festival, to okaże się, że warto docenić ten fakt.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.