Zedd odpowiedział na pytania fanów

30 Lis 2015

zedd-vevo-qa-news

Znana sieć VEVO, którą możecie kojarzyć choćby z YouTube, prowadzi serię “ASK:REPLY”, czyli popularne Q&A (Questions & Answers). Gościem jednego z ostatnich odcinków został Anton Zaslavski aka Zedd. Jego trasa koncertowa “True Colors Tour” odnosi olbrzymie sukcesy nie tylko za sprawą muzyki, ale i dzięki fantastycznym animacjom. Anton postanowił odpowiedzieć na kilka pytań od fanów, które są… dosyć niecodzienne. Ot, parę ciekawostek na temat znanego producenta.

Pytanie: Jakiego szkolnego przedmiotu najbardziej nie lubiłeś?

Zedd: Dla mnie najgorszy był język francuski, kompletnie tego nie łapałem. Nie radzę sobie z matematyką, fizyką, chemią i biologią. Wymieniłem prawie wszystkie rzeczy oprócz muzyki… Ale powiedziałbym, że francuski był dla mnie najmniej lubianym przedmiotem.

Pytanie: Która z piosenek, które grasz podczas True Colors Tour, jest Twoją ulubioną?

Zedd: Myślę, że aktualnie jedną z moich ulubionych piosenek jest “Beautiful Now”. To pierwszy kawałek, który gram podczas koncertów, zaczyna się krótkim intro, więc ludzie nie do końca wiedzą czy to jest piosenka i dopiero pod koniec wstępu zdają sobie sprawę, że to “Beautiful Now”. W pewnym momencie dosyć mocno zmienia się tonacja i każdy zaczyna się uśmiechać i bierze do ręki telefon. Kocham ten krótki moment, kiedy ludzie zdają sobie sprawę co to za utwór i nagle stają się szczęśliwi. Powiedziałbym, że “Beautiful Now” jest jedną z moich ulubionych piosenek, które gram na koncertach.

Pytanie: Co byś teraz robił w życiu, gdybyś nie produkował muzyki?

Zedd: Jest kilka opcji… Pierwsza, byłbym nauczycielem w szkole i próbowałbym uczyć muzyki i angielskiego. Druga, byłbym odnoszącym sukcesy piłkarzem, jestem słabym graczem, ale to jest tylko jedna z opcji, teoretycznie. Trzecia, byłby bezdomnym, który gra na ulicy. I czwarta, nadal mieszkałbym z rodzicami i komponował muzykę, tak jak to było zanim ruszyłem w trasę. Wszystkie opcje są świetne!

Pytanie: Czy chciałbyś odbyć podróż w kosmos?

Zedd: Na 100%! Jeśli byłoby to bezpiecznie, zrobiłbym to. Byłem na krótkiej wycieczce po SpaceX i jest to niezwykle interesujące. Chciałbym kiedyś polecieć w kosmos, jeśli skończyłbym na Marsie, nie chciałbym tam zostać, więc wybrałbym inną planetę…

Pytanie: Gdybyś mógł wybrać jedną osobę, z którą mógłbyś podróżować, to kto by to był?

Zedd: Prawdopodobnie byłby to mój menadżer Ken, bo bez niego by mnie tu nie było, nie odnalazłbym następnego miasta, nie wsiadłbym do właściwego samolotu, nie wziąłbym paszportu i wszystkich pozostałych rzeczy.

Pytanie: Czy jest szansa, że pewnego dnia zgolisz zarost?

Zedd: Jest taka możliwość, bo ktoś może to zrobić kiedy będę spał, ale nie sądzę, żebym chciał to zrobić samemu. Wyglądałbym jak szesnastolatek i prawdopodobnie by mnie nie chcieli wpuścić do klubów… To zły pomysł!

Pytanie: Jak brzmi najśmieszniejszy żarty jaki kiedykolwiek słyszałeś?

Zedd: Nie jest to najśmieszniejszy żart, ale jestem olbrzymim fanem “South Park”. Był odcinek, w którym padł dowcip o paluszkach rybnych (fishsticks). Nie chcę go opowiadać, ale jeśli wyszukacie w Google “fishsticks south park”, to usłyszycie mój ulubiony żart.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.