Zedd “True Colors” – Przystanek nr. 2

31 Mar 2015

zedd-przystanek-nr2-main

Jakiś czas temu pisałem o pierwszym miejscu promocji nowego albumu Zedd-a, “True Colors”. Tym razem poszukiwanie tajemniczych znaków odbyło się na terenie Los Angeles. Kolejnych 50 osób, które jako pierwsze odnalazły i sfotografowały symbol “Z” zostały zabrane na zamkniętą imprezę. Ostatnio odbyła się ona w jaskini, a tym razem na pustyni Mojave. Wydarzenie było zaaranżowane w pomarańczowych barwach, które nawiązują do nowego utworu o nazwie “Straight Into The Fire”. W trakcie eventu został spalony drewniany symbol “Z” (nawiązanie do festiwalu “Burning Man”). Szczęśliwcy, którzy byli na miejscu mogli posilić się kiełbaskami, napić pomarańczowych napoi oraz pogadać z Zedd-em.

zedd-przystanek-nr2-siedzenia-main

Prawdę mówiąc, to jest to jedna z ciekawszych form reklamy o jakich słyszałem. Pomijając osobisty udział Zedd-a, to cała aranżacja miejsc jest po prostu niesamowita. Kolejny przystanek promocji albumu “True Colors” już niedługo. Będę Was informował na bieżąco 🙂

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.