Zedd “True Colors” – Przystanek nr. 3

8 Kwi 2015

zedd-przystanek-3-main

Promocja nowego albumu Zedd’a trwa w najlepsze. Tym razem 50 pierwszych osób, które odnalazły tajemnicze znaki na terenie Phoenix, zostało zabranych na zamkniętą imprezę. Za pierwszym razem była to jaskinia, za drugim pustynia, a tym razem statek i balon. Kolorem przewodnim był żółty.

Na miejscu zaserwowano 5-cio gwiazdkowe jedzenie. W planach był lot balonem ale niestety ze względu na silnie wiejący wiatr nie można było wystartować. Nic straconego, ponieważ każdy z uczestników dostał kupon na darmowy lot w innym terminie.

Następnie szczęśliwcy zostali zabrani na imprezę odbywającą się na łodzi. Oprócz zabawy nastąpił moment w którym Zedd zagrał jeden ze swoich nowych utworów z nadchodzącej płyty.

https://twitter.com/ZEDDTrueColors/status/584963305216675840/

Tak jak w poprzednich lokacjach, tak samo tutaj każdy z uczestników dostał słuchawki Beats by Dre. Tym razem w kolorze żółtym.

Przed nami jeszcze siedem miejsc promocji nowego albumu “True Colors”. Oczywiście będę je dla Was relacjonował na bieżąco 🙂

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.