Zedd wykona hymn finałów League of Legends. Premiera już niedługo!

24 Wrz 2016

Zedd wykona hymn finałów League of Legends
League of Legends to najpopularniejsza gra z gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena). Autorzy gry – firma Riot Games, mogą pochwalić się statystykami rzędu 30 milionów aktywnych graczy dziennie. Takie liczby robią wrażenie i pokazują rosnącą siłę e-sportu. W przyszłym tygodniu, w Los Angeles, odbędą się międzynarodowe finały, w których 16 drużyn powalczy o tytuł mistrzów świata. Dla fanów EDM szczególnie istotny jest fakt, że Zedd wykona hymn finałów League of Legends!

Riot Games postanowiło zainwestować pieniądze w ścieżkę dźwiękową i zatrudniło do współpracy Zedda. Kto jak nie Anton Igoriewicz Zasławski nadaje się lepiej do tego zadania? Utwór będzie nosić nazwę “Ignite”, a jego premiera (według informacji z Twittera) nastąpi już za 2 dni, czyli 26 września.

Mam nadzieję, że Zedd postawi na mniej popowe, a bardziej elektroniczne brzmienia. W końcu takie wydarzenia zasługuje na oprawę dźwiękową z najwyższej półki. Warto przypomnieć, że w 2014 roku za hymn odpowiadał zespół Imagine Dragons. Nie jest to pierwszy raz kiedy Riot zaprasza gwiazdy EDM do współpracy, bo swego czasu udostępnili za darmo album z remixami autorstwa, m.in. Jauza, Arty’ego czy Vicetone.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.