Zedd zabrał nas w podróż po swojej rezydencji za 16 mln $. Luksus i przestrzeń!

2 Kwi 2018

Przemysł muzyczny nie bez powodu nosi taką nazwę, bowiem generuje potężne sumy pieniędzy i to w ogólnoświatowej skali. Lwia część przypada wytwórniom muzycznym, które to operują prawami do muzyki, ale to artyści zasilają ich źródła tworząc muzykę. W związku z tym, znani producenci muzyczni również nie narzekają na brak pieniędzy, czego dobrym przykładem jest Zedd.

Znajdujący się na 10 miejscu najlepiej zarabiających DJ-ów 2017 roku – Anton Zasławski, postanowił oprowadzić nas po swojej posiadłości. Kompleks znajduje się w Los Angeles, a jego wartość to około 16 milionów dolarów. Całość podzielona jest na trzy główne części: praca, życie codzienne, wypoczynek. Kilkanaście pokojów, basen z regulowaną temperaturą, kilka kominków, nieukończona siłownia, cztery piekarniki, bezkresne przestrzenie i wszystkie inne formy luksusu – tak właśnie prezentuje się rezydencja Zedda.

Z ciekawości przeczytałem kilka komentarzy pod filmem, gdzie część osób zastanawia się “kim jest Zedd?”, inni twierdzą, że “nie zasłużył na to”, a ja jeszcze inni krytykują “zbyt puste i depresyjne wnętrza”. Cokolwiek by nie mówić – tworzenie muzycznych hitów, to opłacalne zajęcie.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.