ZHU i ciekawa akcja promocyjna “Genesis Series”

17 Wrz 2015

zhu3

ZHU, to bardzo tajemnicza postać. Rok temu w kwietniu, wydał EP “The Nightday” w labelu Mind of a Genius. Jeden z utworów – “Faded“, uzyskał międzynarodową sławę jak i również nominacje do nagrody Grammy. W tym momencie utwór ten ma na koncie prawie 28 milionów odtworzeń na SoundCloud i śledzi go ponad 224 tysiące osób!

Jakiś czas temu ZHU ogłosił na swoim fanpage’u nowy projekt kryjący się pod nazwą Genesis Series. Jak na razie wszystko owiane jest tajemnicą. Kolejne informację będą podawane w późniejszym terminie.  Na ten moment wiemy, że została potwierdzona współpraca z takimi artystami jak Skrillex, Alunageorge czy A-Trak.

Kolejne osoby, które będą uczestnikami projektu, są powoli odkrywane w słowach na stornie internetowej GenerationWHY.com. Im więcej emaili się zarejestruje, tym więcej liter będzie układać się w pełną listę ludzi odpowiedzialnych za to zamieszanie.

zhu1 zhu2

 

AlunaGregore ogłosiła AMA (Ask me Anything) na Redditcie. Opowiedziała w nim między innymi o współpracy z ZHU w ramach projektu Genesis Series. Ujawniła również tytuł ich utworu, jak i zapowiedziała, że w ciągu najbliższych dni ukaże się coś na co wszyscy czekają.

Każda z osób, która zapisała się na listę malingową na stronie GenerationWhy.com, otrzymała na swoją skrzynkę link, który można odtworzyć tylko na urządzeniach mobilnych. Ukazuje on trailer singla “Automatic“.

Poniżej, możecie sprawdzić krótki filmik pokazującym o czym mówię.


Warto jest się zapisać na listę mailową GenerationWHY, dzięki czmu będziecie mogli sami na bieżąco śledzić temat Genesis Series. Singiel “Automatic” został oficjalnie wydany, 16 września.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.