ZHU – Zapowiedź występu w BBC Radio 1

14 maja 2015

zhu-bbc-radio-1-afterhour-mix-news

Pamiętacie “Faded”? W sumie, to ciężko zapomnieć po tym jak ZHU szturmem podbił listy przebojów. Ten chińsko-amerykański producent potrafi wykrzesać z muzyki niesamowity klimat. Do tej pory wydał tylko minialbum “The Nightday”. Już nie długo będziemy mogli usłyszeć jego nową płytę o której póki co są szczątkowe informacje. Jutro na antenie BBC Radio 1 zostanie zaprezentowany “Afterhour Mix”, gdzie ZHU zagra na żywo 40-sto minutowy set. Zgodnie z zapowiedzią mamy usłyszeć dwa zupełnie nowe utwory oraz remix piosenki Niles Rodgers “Chic”.

Pete Tong udostępnił na swoim profilu Facebook zapowiedź tej audycji. Dosyć słabo słychać muzykę, bo Pete ciągle mówi ale udało mi się znaleźć dłuższą wersję utworu w tle.

Listen again to my BBC Radio 1 show on the iPlayer (for 30 days!) here: http://www.bbc.co.uk/programmes/b006ww0vBig show lined up for next week, including a special after hours mix from ZHU…

Posted by Pete Tong on 10 maja 2015

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.