ZHU zapowiedział utwór z Kaskade

8 Kwi 2016

zhu-kaskade-collab-news

Pamiętacie niezwykle popularny kawałek “Faded”, który podbił światowe listy przebojów? Jego autorem jest chińsko-amerykański muzyk i producent Steven Zhu, który posługuje się aliasem ZHU. Utwór był na tyle popularny, że przebił się również do naszych stacji radiowych, gdzie według listy AirPlay zajął trzecie miejsce w kategorii klubowych piosenek. Spokojny, ale posiadający niezwykły klimat numer, zapewnił ZHU światową sławę, a tym samym początek kariery.

Do tej pory współpracował on m.in. ze Skrillexem i THEY. przy “Working For It”, z AlunaGeorge przy “Automatic” i z A-Trak & Keznamdi przy “As Crazy As It Is”. Oprócz tego wydał kilka solowych utworów, które może i nie odniosły takiego sukcesu jak “Faded”, jednak utrzymują poziom i klimat największego hitu. Tym bardziej cieszy fakt, że na profilu ZHU na Facebooku pojawiła się zapowiedź wspólnego utworu z Kaskade. Póki co nie możemy przesłuchać żadnego teasera, ale grafika jednoznacznie wskazuje, że już niedługo przekonamy się co wspólnie stworzyli.

soon.

Posted by ZHU on Donnerstag, 7. April 2016

Po tym jak usłyszałem seta Kaskade na Ultra Music Festival 2016 i zapoznałem się z jego ostatnią płytą “Automatic”, nie mogę się doczekać kolejnych informacji. Mam przeczucie, że akurat tych dwóch producentów może się wspaniale uzupełnić i tym samym stworzyć utwór, który na długo zapadnie w pamięć. Pozostaje czekać…

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.