Znamy drugą fazę line-upu Ultra Music Festival 2017!

Ultra Music Festival

Wielkimi krokami zbliża się marzec, a co za tym idzie – odbędzie się kolejna edycja znanego i cenionego na całym świecie festiwalu muzyki elektronicznej Ultra Music Festival. Odbywająca się w Miami trzydniowa impreza od dawien dawna wyróżnia się line-upem, który jest wypełniony po brzegi gwiazdami. Dziewiętnasta już edycja UMF, wzorem lat ubiegłych, zagwarantuje tym, którzy zakupili bilety, sporo muzycznych doznań.

Jakiś czas temu organizatorzy ujawnili pierwszą fazę line-upu, w której pojawili się tacy DJ-e jak Hardwell, Axwell & Ingrosso czy Martin Garrix. Już dziś przyszła pora na potwierdzenie kolejnych artystów, którzy zagrają na deskach UMF w słonecznym Miami.

Podczas Ultra Music Festival usłyszymy całą śmietankę EDM-owych DJ-ów i producentów. Jednymi z ciekawszych aliasów są m.in. Galantis, Zedd, Seth Troxler czy Adam Beyer. Znajdziemy tu też wielu debiutujących muzyków jak np. Alan Walker, Joyryde, Slushii. Dużym zaskoczeniem była dla mnie scena z występami live, na której pojawi się… KSHMR! Pojawił się również update line-upu sceny Resistance. Teraz musimy poczekać trochę na ostatnią, trzecią fazę line-upu, w której zostanie podana reszta artystów. Resztę gwiazd, które zagrają na UMF możecie zobaczyć na plakacie na dole.

Ultra Music Festival

Ultra Music Festival

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor