Znamy line-up tegorocznej edycji Creamfields!

26 Lut 2017

Creamsfields

Creamfields to jeden z największych festiwali muzyki elektronicznej, który odbywa się co roku w brytyjskim Liverpool’u. Impreza wyróżnia się na tle innych swoim niesamowitym klimatem oraz line-upem, który z roku na rok staje się coraz bardziej obfity w gwiazdy.

Tegoroczna edycja Creamsfields będzie bardzo wyjątkowa, głównie za sprawą okrągłej, 20 rocznicy istnienia angielskiego festiwalu. Do ostatniego tygodnia sierpnia zostało jeszcze sporo czasu, jednak organizatorzy imprezy postanowili nie zwlekać z podaniem line-upu, dzięki czemu już teraz wiemy jakie gwiazdy pojawią na deskach sceny w Liverpoolu.

Patrząc na artystów, których zobaczymy na tegorocznej edycji Creamfields możemy dostać zawrotów głowy! Liczba gwiazd jest naprawdę ogromna. Pojawią się tam m.in. Axwell & Ingrosso, Steve Angello, Tiesto, Hardwell, Pendulum a nawet sam deadmau5 wraz z Ericiem Prydzem. Pojawią się tam też starzy wyjadacze jak np. Fatboy Slim czy Faithless. Pełną listę aliasów znajdziecie na plakacie na dole. Warto też dodać, że 20 edycja festiwalu będzie trwała aż 4 dni! Creamsfields odbędzie się 24, 25, 26 i 27 sierpnia.

Creamsfields

O autorze

Avatar autora
Krzysiek Brodowski editor