Znamy pierwszą fazę lineupu Electric Zoo… i nie tylko!

electric-zoo

Electric Zoo to odbywający się na nowojorskiej Wyspie Randalla festiwal muzyki EDM. Nie jest o nim tak głośno, jak o najpopularniejszych eventach typu Tomorrowland czy Ultra Music Festival, niemniej i tutaj można zobaczyć i usłyszeć występy największych gwiazd muzyki elektronicznej.

Parę dni temu organizatorzy opublikowali pierwszą fazę lineupu już dziewiątej edycji tego festiwalu, która odbędzie się w dniach 1-3 września. Wśród headlinerów znajdują się DJ Snake, Above & Beyond oraz Deadmau5, który wystąpi wraz z Ericem Prydzem. Oprócz tego ujawniono ponad 20 innych nazwisk, na samym plakacie natomiast widać zamazanych kilkanaście aliasów, wśród których jest jeszcze po jednej gwieździe każdego z trzech dni festiwalu.

Na portalu Reddit pojawił się jednak jeszcze jeden obrazek (który znajdziecie poniżej), przedstawiający uzupełniony już o brakujące postaci plakat Electric Zoo. Gdyby wierzyć mu, to do zestawu artystów, którzy zagrają w Nowym Jorku w pierwszy weekend września dołączą jeszcze między innymi Armin van Buuren, Zedd, Steve Aoki oraz Axwell & Ingrosso.

THOUGHTS? Electric Zoo lineup I found online from electriczoo

Wprawne oko może dostrzec, że zamazanie polega tutaj na przestawieniu linii na obrazku, co może przypominać sposób, w jaki był kodowany analogowy sygnał Canal+. Moją teorię może potwierdzać porównanie zamazanych linii na oficjalnym plakacie i logotypów na obrazku z Reddita. Niemniej cały czas obowiązującym jest to, co zostało podane oficjalnie przez organizatorów tego eventu.

Czy nieoficjalnie wieści się potwierdzą? Na odpowiedź na to pytanie przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać.

A tak przy okazji – jeśli nie wiecie za wiele o tym festiwalu, to zostawiam Wam aftermovie z ostatniej edycji, żeby choć trochę poczuć klimat.

O autorze

Avatar autora
Patryk Wojtanowicz editor