Znany polski DJ i producent Dorian T. brał udział w wypadku, w którym zginęła jedna osoba. Pierwsze informacje…

5 Gru 2017

tom-swoon-wypadek-zdjecie

Nad ranem w sieci pojawiła się informacja o wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 6 w Kliniskach Wielkich, koło Szczecina. W zdarzeniu wzięły udział dwa samochody – VW Scirocco i VW Bora. Według aktualnie dostępnych informacji, za kierownicą Scirocco odpowiedzialnego za wypadek, siedział Dorian T., znany polski DJ i producent. RMF FM – powołując się na informacje od Policji – donosi, że był on pod wpływem alkoholu. W wypadku zginął pasażer VW Bora, a kierowca trafił do szpitala.

“Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca vw bora chciała przepuścić wyjeżdżającego ze stacji tira i zjechała na lewy pas jezdni S3 w Kliniskach. Wtedy uderzył w borę jadący lewym pasem vw scirocco. Jego kierowca był pijany. Była fatalna pogoda. Uderzenie było tak silne, że pasażer bory zginął, a kobieta kierująca borą trafiła do szpitala. Jeśli te informację się potwierdzą, to zmienia to sytuację, gdy chodzi o sprawstwo wypadku.” – donosi gs24.pl

Podsumowanie doniesień i krótki komentarz z mojej strony:

AKTUALIZACJA:

O zajściu była mowa w dzienniku informacyjnym. Oprócz omówienia zdarzenia, padła informacja o karze za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, za co grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Fragment od 8:40 – szczecin.tvp.pl/35092865/1830-51217

Jak donosi RMF FM, Dorianowi zostały postawione zarzuty spowodowania wypadku samochodowego ze skutkiem śmiertelnym, pod wpływem alkoholu.

Z Twittera Prokuratury Okręgowej w Szczecinie wynika, że Dorian został aresztowany na 3 miesiące od dnia zatrzymania.

Na ten moment nie wiadomo nic więcej w tej sprawie, jednak pojawiają się kolejne zdjęcia i nagrania z miejsca zdarzenia. Będę uzupełniał ten wpis o wszelkie dodatkowe informacje!

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.