Zobacz, jak Flux Pavilion robi utwór w 10 minut!

8 Sty 2016

flux-pavilion-produkcja-news

Z kulturą EDM wiąże się wiele mitów i przesądów. Jedni uważają, że tu chodzi tylko o narkotyki, a inni twierdzą, że każdy utwór brzmi tak samo. Ostatnimi czasy, najwięcej kontrowersji wzbudza proces produkcji znanych hitów, a tym samym zjawiska ghost producingu. Kolejne gwiazdy wypowiadają się na ten temat i przedstawiają swoje stanowisko. Jest ono skrajnie różne, od totalnej krytyki, do poczucia obojętności. Cokolwiek by nie mówić, faktem jest, że przeciętny utwór da się zrobić szybko… Naprawdę szybko!

Ostatnio dowiódł tego Flux Pavilion, który podjął się zadania stworzenia utworu w 10 minut. Nawet biorąc pod uwagę doświadczenie i talent tego producenta, wydaj się to być nie lada wyzwaniem. Nie będzie spoilerem jeśli napiszę, że podołał i stworzył całkiem ciekawie brzmiący kawałek. Wiadomo, że nie zdążył go należycie dopracować, ale koncepcja jest zdecydowanie warta uwagi. Poniżej możecie obejrzeć nagranie z całego procesu produkcji.

O autorze

Avatar autora
Tomasz Bagiński administrator

Miłośnik muzyki elektronicznej, który dzieli się swoją pasją z innymi ludźmi. Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel marki Essential Music.